Skålfat vas i porslin med dekor i imari Japan
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKÅLFAT, VAS, porslin, Japan, imaridekor, vasens höjd 34, skålfatens diameter 27-31 cm
Kuntoraportti
Det mindre skålfatet med kantnagg och lagning
257756
Päivämäärä:
2014-07-30