Skålfat vas i porslin med dekor i imari Japan

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKÅLFAT, VAS, porslin, Japan, imaridekor, vasens höjd 34, skålfatens diameter 27-31 cm

Kuntoraportti

Det mindre skålfatet med kantnagg och lagning

257756

Päivämäärä:

2014-07-30