Tekanna sockerskål tekoppar i porslin Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNA, SOCKERSKÅL med lock, MJÖLKKANNA, TEKOPPAR med fat, kantoninspirerat porslin, Kina, 18/1900-tal, tekannans höjd ca 28 cm

Smärre skador

257761

2014-07-31