Assietter karott tallrikar i porslin Kina
Closed
2014-07-31
257762
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 9, KAROTT med lock och FAT, TALLRIKAR, 8+1, kantoninspirerat porslin, Kina, 18/1900-tal, skålens höjd ca 11,5 cm
Smärre skador