Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOBYJUG, keramik, samt FIGURINER, 2 st., porslin, 1900-talets första hälft, höjd ca 8-22 cm
Bruksslitage
257767
2014-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här