Silverstop CG Hallberg

Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg
Silverstop CG Hallberg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOP, silver, barockstil, C G Hallberg, Stockholm 1936, invändigt förgyllt, dekor av växtslingor samt landskapsvapen, infällt mynt med Gustav V, höjd 16 cm, vikt ca 478 g

Slitage

257768

2014-07-30