Thierry Guetta offset litografi av Einstein

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "Love is the answer", offset litografi, signerad i trycket, ca 59x90 cm

257774

2014-08-01