Streltsova Nadezda oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner, signerad Streltsova, olja på duk, 70x80 cm

257785

2014-08-01