Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner, signerad Streltsova, olja på duk, 70x80 cm
257785
2014-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här