Streltsova Nadezda oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Balettdansös, signerad Streltsova samt daterad 2014, olja på duk, 65x70 cm

257786

2014-08-01