Soffbord Frisco Folke Ohlsson

Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson
Soffbord Frisco Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, teak, brännstämplat för Tingströms Bra Bohag, höjd 55, 80x80 cm

257798

2014-08-01