Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, teak, brännstämplat för Tingströms Bra Bohag, höjd 55, 80x80 cm
257798
2014-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här