Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Sjöfågel på kobbe, signerad och numrerad 162/250, färglitografi, 58x86 cm

257824

2014-08-01