Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): "Skedandspar i de sista solstrålarna", signerad och daterad Lars Jonsson 78, akvarell 36x47 cm

257830

2014-08-01