Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Gotska Sandön", signerad och daterad G Brusewitz 78, akvarell, bildyta 30x39 cm

257831

2014-08-01