Matgrupp Ekselius
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 11 dlr, 1960-tal, Karl-Erik Ekselius, JOC Vetlanda, ek, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor (60+60 cm), 10 stolar med ryggbricka i rotting varav 4 med avvikande klädsel, diameter 120, höjd 74 cm
En stol med svart klädsel saknar en undersarg, bordsskivan med slitage och märken
257833
2014-08-06