Oljemålning
2014-08-01
257853
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjölandskap med blå båt, otydligt signerad och daterad 90, olja på duk, 55x69 cm