Fat 1800-tal tenn

Fat 1800-tal tenn
Fat 1800-tal tenn
Fat 1800-tal tenn
Fat 1800-tal tenn
Fat 1800-tal tenn
Fat 1800-tal tenn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 1800-tal, tenn, diameter 42 cm

Slitage

257856

2014-08-01