Olsson Johannes färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945), (2 st): Komposition, signerad Johannes O, 71/170 resp 124/170, färglitografi, bildyta 84,5x60cm resp 84,5x60cm

257880

2014-08-02