Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLSSON, Johannes (född 1945), (2 st): Komposition, signerad Johannes O, 71/170 resp 124/170, färglitografi, bildyta 84,5x60cm resp 84,5x60cm
257880
2014-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här