Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, motiv med målande putto, olja på duk, dukmått 47x100, med ram 56x107 cm
Omfattande dukskador, hål, krackelyrer, lagningar, skadad ram, lös ram
257891
2014-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här