Dörröverstycke 1700-tal

Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, motiv med målande putto, olja på duk, dukmått 47x100, med ram 56x107 cm

Omfattande dukskador, hål, krackelyrer, lagningar, skadad ram, lös ram

257891

2014-08-02