Peter Dahl Fredmans epistlar

Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistlar, bok i bibliofilupplaga,1984, signerade och numrerad Peter Dahl 233/350, grönt skinnband i clothbox, den tillhörande litografien "Fredmans följe" medföljer

257894

2014-08-10