Arbetsstolar Mercado Coxit Rehab

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSSTOLAR, 1 par, Mercado Coxit Rehab, 1900-talets andra hälft, stativ i stål, beklädda med röd galon, höj- och sänkbar sits samt ställbar rygg, etikettmärkta

Bruksslitage

257901

2014-08-02