Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, senempire, överstycke med målad dekor, fassetterade glas, höjd 148x57 cm
Folieringsskador, krön med skador och lagningar
257904
2014-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här