Spegel i senempire

Spegel i senempire
Spegel i senempire
Spegel i senempire
Spegel i senempire

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, senempire, överstycke med målad dekor, fassetterade glas, höjd 148x57 cm

Folieringsskador, krön med skador och lagningar

257904

2014-08-02