Arvid Fougstedt oljemålning

Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Vikingascen, signerad och daterad 1937, olja på duk på pannå, 65x97 cm

257912

2014-08-02