Gerald Steffe

Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEFFE, Gerald (född 1939): Figurscen, signerad och daterad Gerald Steffe 1979, blandteknik på papper, 100x174 cm

257926

2014-08-02