Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
WIK, Wilhelm (1897-1987): "Blå dominans", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 162x130 cm
Dukskador
257927
2014-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här