Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Blå dominans", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 162x130 cm

Dukskador

257927

2014-08-02