Christian Fredrik Swensson marinmålning
2014-08-02
257935
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Lastning av segelskuta, signerad C. F. Swensson, olja på duk, 30,5x45 cm
Krackeleringar, mindre färgbortfall