Bruno Mathsson Soffbord

Bruno Mathsson Soffbord
Bruno Mathsson Soffbord
Bruno Mathsson Soffbord
Bruno Mathsson Soffbord
Bruno Mathsson Soffbord
Bruno Mathsson Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, Bruno Mathsson, med kluvna ben i trä, fanérad i ask, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 53, diameter 130 cm

Fanérskador och slitage

257937

2014-08-02