Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÄRNING, Lars (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, total diameter 35,5 cm
257941
2014-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här