Teservis Ulla Paahlen
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESERVIS, 1940/50-tal, glaserat lergods, Ulla Paahlen för AB Verkstadskeramik Skansen, bestående av: tekanna, mjökkanna, gräddkanna, sockerskål, 6 koppar med fat
Krackelyrer, en kopp med spricka
257954
2014-08-02