Teservis Ulla Paahlen

Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen
Teservis Ulla Paahlen

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TESERVIS, 1940/50-tal, glaserat lergods, Ulla Paahlen för AB Verkstadskeramik Skansen, bestående av: tekanna, mjökkanna, gräddkanna, sockerskål, 6 koppar med fat

Krackelyrer, en kopp med spricka

257954

2014-08-02