Armbandsur Cartier

Armbandsur Cartier
Armbandsur Cartier
Armbandsur Cartier
Armbandsur Cartier
Armbandsur Cartier
Armbandsur Cartier

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMARMBANDSUR, Cartier, "Tank", boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, krona med cabochonslipad safir, vit urtavla med romerska siffror, blånerade visare, svart ödlearmband med spänne i gulddoublé (ej original), boett nr: 6 81006 05886, diameter 23 mm

Ej funktionstestad, fögyllning och boett med repor och slitage

257956

2014-08-02