Armbandsur Cartier
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMARMBANDSUR, Cartier, "Tank", boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, krona med cabochonslipad safir, vit urtavla med romerska siffror, blånerade visare, svart ödlearmband med spänne i gulddoublé (ej original), boett nr: 6 81006 05886, diameter 23 mm
Ej funktionstestad, fögyllning och boett med repor och slitage
257956
2014-08-02