Mattor antika

Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika
Mattor antika

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTOR, 3 st, antik beluch yastik, antik beluch bagface, antik bergama bagface, 45x36, 55x60 resp 95x50 cm

Slitage, lagningar

257960

2014-08-02