Vanja Brunzell väggbonad
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNZELL, Vanja (1928-2010): Väggtextil, däribland läderapplikationer och broderi, signerad och daterad Vanja Brunzell 1977, ca 92x102 cm
PROVENIENS: Köpt direkt av konstnären Vanja Brunzell
Bruksslitage
257961
2014-08-02