Vanja Brunzell väggbonad

Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNZELL, Vanja (1928-2010): Väggtextil, däribland läderapplikationer och broderi, signerad och daterad Vanja Brunzell 1977, ca 92x102 cm
PROVENIENS: Köpt direkt av konstnären Vanja Brunzell

Bruksslitage

257961

2014-08-02