rudolf Carlborg gouacher

rudolf Carlborg gouacher
rudolf Carlborg gouacher
rudolf Carlborg gouacher
rudolf Carlborg gouacher

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLBORG, Rudolf (1892-1963): (2) Caféinteriör, signerad och daterad R. Carlborg 1942 vardera, gouache, 35,5x26,5 cm vardera

257968

2014-08-02