Willie Midelfart oljemålning

Willie Midelfart oljemålning
Willie Midelfart oljemålning
Willie Midelfart oljemålning
Willie Midelfart oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIDELFART, Willie (Norge 1904-1975): "Ut över Aardal", signerad W. Midelfart, daterad à tergo 1958, olja på pannå, 38x46 cm

257971

2014-08-02