Oljemålning tillskriven John Falconar Slater

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLATER, John Falconar (1857-1937), tillskriven: Solnedgång över skogslandskap, olja på pannå, otydligt signerad, ca 17x23 cm

257976

2014-08-03