Ten Kate olja

Ten Kate olja
Ten Kate olja
Ten Kate olja
Ten Kate olja
Ten Kate olja
Ten Kate olja

Klubbat för:

3 800 SEK

6 000 SEK

TEN KATE (Holland 1800-tal): "After a Days sport", signerad H. Ten Kate, olja på duk 78,5x65 cm

Skador på ytterram

257985

2014-08-03