Olav Christopher Jenssen oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): "Luftlinjer #43", signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja och utskärningar på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: Galleri Riis, Stockholm

257998

2014-08-03