Olav Christopher Jenssen oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): "Luftlinjer #47", signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja och utskärningar på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: Gallerie T, Oslo, Galleri Riis, Oslo
257999
2014-08-03