Sybord i nyrokoko
2014-08-03
258024
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat med mahogny, på svärtad tredelad fot, höjd 78, 63,5x41cm
Smärre fanerlagning