Matbord med stolar i gustaviansk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP 7 dlr., gustaviansk stil, 1970-tal, blommstermåla Åfors möbelfabrik AB, gråmålat, kannelerade ben, överkragning, stolar med lotusspjälad rygg, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 6 st stolar, bordets höjd 75, 149x95, iläggsskivor 55 cm vardera
Slitage
258026
2014-08-03