Matbord med stolar i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP 7 dlr., gustaviansk stil, 1970-tal, blommstermåla Åfors möbelfabrik AB, gråmålat, kannelerade ben, överkragning, stolar med lotusspjälad rygg, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 6 st stolar, bordets höjd 75, 149x95, iläggsskivor 55 cm vardera

Slitage

258026

2014-08-03