Hans Hamngren anamorfos

Hans Hamngren anamorfos
Hans Hamngren anamorfos
Hans Hamngren anamorfos
Hans Hamngren anamorfos

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): "Leornardo", signerad Hamngren, 77/135, anamorfos litografi med pyramid spegel, bladets mått 50,5x50,5 cm

258029

2014-08-03