Byrå i sengustaviansk stil
2014-08-03
258032
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, skiva i kolmårdsmarmor, dekor detaljer i mässing samt beslag, 3 lådor, mahognyfanér, höjd 82, 85x42,5 cm
Blekt front, dekorelement löst, slitage