Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, fögylld, träskuren, slitage, 91x37 cm

Senare glas och förgyllning

258033

2014-08-03