Byrå i Louis XVI stil

Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil
Byrå i Louis XVI stil

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, troligen England, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag och lister i mässing höjd 146, 106x49 cm

Smärre fanérskador, bruksslittage

258041

2014-08-03