Trädgårdsbord i gjutjärn

Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, skiva i metall, fot i gjutjärn, höjd 72, diameter 75 cm

Bruksslitage, färgbortfall

258043

2014-08-04