Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VAS, stengods, Carl Harry Stålhane för Rörstrand, signerad CHS, höjd 47 cm
Mynningsnagg, repor, nedslipad
258047
2014-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här