Yves Poyet oljemålning

Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POYET, Yves (Frankrike f. 1942): Fönstervy, signerad Y Poyet, olja på duk, 46x41 cm

258055

2014-08-04